ZADEJTE SVÉ KLÍČOVÉ SLOVO

Dřezy Franke – exkluzivní řešení s tradicí

Dřezy Franke – exkluzivní řešení s tradicí

Dřezy Franke zosobňují precizní kvalitu provedení, nádherný design a záruku opravdu dlouhé životnosti. Nakonec, vždyť společnost Franke představuje už mnoho let nejvýznamnějšího výrobce tohoto kuchyňského zařízení a má za sebou desítky let zkušeností a výzkumů.

Franke není výrobce, který by se spokojil s průměrnou kvalitou – naopak sází na exkluzivitu s hlavním cílem v podobě naprosto spokojeného zákazníka. Pokud chcete svou kuchyň vybavit jedinečným dřezem, potom je pro vás tato společnost ideálním partnerem.

Jedinečnost v každém detailu

Dřezy Franke nejsou žádná masová sériová záležitost, ale výrobky jsou skutečně šité na míru různým typům zákazníků. Design je vycizelovaný a propracovaný do posledního detailu s ohledem nejen na styl a eleganci, ale ve stejné míře také na praktičnost a funkčnost. Vyberou si navíc jak milovníci tradičnějších provedení, tak zastánci velmi moderních trendů.

Nezadržitelné inovace

Přestože je Franke firma s velmi dlouhou tradicí, její výrobní postupy nejenže jdou s dobou, ale snaží se ji vždy raději předběhnout. Společnost se neustále věnuje vývoji a inovacím, a proto představují její dřezy i další vybavení vždy špičku na trhu.

Dřezy Franke – kvalita, výdrž a skvělý vzhled

Pokud se nehodláte spokojit s málem, dřezy Franke vás jistě zaujmou a osloví, jelikož jde o výrobky pro náročné i nejnáročnější zákazníky. V čem jsou však tyto dřezy tak jedinečné?

Nejkvalitnější materiály

Perfektní materiál je samozřejmě základem každého úspěchu. To ve firmě Franke dobře vědí. Vybrat si proto můžete dřezy z materiálu, které vynikají skvělou odolností, ideálními funkčními vlastnostmi a v neposlední řadě také krásným vzhledem a trvanlivostí.

  • Fragranitové dřezy – výrobky z tohoto materiálu, který představuje kombinaci křemičitého písku a polymerové pryskyřice vynikají odolností vůči vysokým teplotám i mechanickému poškození. Jsou velmi trvanlivé, neztrácejí barvu, velmi dobře se čistí a nabízí skvělý vzhled. Jak se o tyto dřezy starat se dozvíte zde.
  • Nerezové dřezy – chromniklové dřezy vás osloví praktičností a odolností, ale také dostupností. Představují velmi oblíbené řešení a jsou oceňované také kvůli výjimečným hygienickým vlastnostem.
  • Tectonitové dřezy – tento materiál je velmi exkluzivní vzhledem i vlastnostmi a jeho základ představuje materiál SCM používaný například při výrobě automobilů. Tectonit snáší značné zatížení, je houževnatý, flexibilní, lehký a také velice zajímavý na pohled.

S volbou vhodného materiálu i dalších parametrů dřezu vám může pomoci i tento článek.

Různé druhy montáží

Ve společnosti Franke vycházejí zákazníkům vstříc také v záležitostech montáže. Dřezy této firmy mohou být standardní – určené pro horní montáž, ale v nabídce najdete také méně obvyklé dřezy pro montáž spodní nebo do roviny.

Franke přináší víc než ostatní

Společnost Franke je výrobce, kterého zvolíte, když chcete něco jedinečného, něco co vyčnívá kvalitou, vzhledem i trvanlivostí. A to se týká nejenom dřezů. Tato firma se totiž zabývá také výrobou mnoha dalších kuchyňských potřeb, spotřebičů a příslušenství.

V nabídce tak naleznete například kuchyňské baterie, myčky na nádobí, chladničky, varné desky i trouby, různé druhy sortérů, drtiče odpadů a mnoho dalších skvělých produktů.

Trocha historie

Společnost Franke má za sebou již více než sto let trvající historii. Její zakladatel, Hermann Franke, začínal na počátku minulého století s obyčejnou klempířskou dílnou. Ve třicátých letech poté vytvořil první dřez a od té doby začala jeho společnost neúprosně expandovat.

V současnosti je firma Franke doslova pojmem v oblasti kuchyňských potřeb (a zejména dřezů), má na osmdesát dceřiných firem (včetně jedné v Praze) a zaměstnává přes 12 000 lidí.

Jaroslava Prudká