ZADEJTE SVÉ KLÍČOVÉ SLOVO

Depilace třísel a otravné holení? Zkuste raději epilaci u profesionálů

Depilace třísel a otravné holení? Zkuste raději epilaci u profesionálů

Jaký je ten nejefektivnější způsob odstraňování chloupků v oblasti intimních partiích? Bude to depilace třísel, holení žiletkou nebo ideálně epilace od profesionálů? Poslední jmenované lze jen a jen doporučit. Má totiž mnoho výhod oproti domácímu odstraňování a formování ochlupení v intimních partiích do plavek. Získáte skvělý pocit z této části svého těla.

Depilace třísel vs. epilace? Kdo je jasný vítěz?

Pojďme si nejprve pro jistotu shrnout, co vlastně tyto dva termíny znamenají v praxi, a jaký je mezi nimi ten nejzásadnější rozdíl. Samozřejmě, že ve výsledku!

Depilace

Tato forma odstraňování ochlupení, ať už v tříslech, na nohou, nebo i v podpaží, znamená pouze odstranění viditelné části chloupků. Jejich kořínky tak stále zůstávají v pokožce. Tím pádem   se viditelná část chloupků velice rychle  obnoví a cely proces holení se musí brzy opakovat. Následkem bývá podrážděnost pokožky, zanícené pupínky, nebo zarůstající chloupky. Depilace je prováděna buď žiletkou, holicím strojkem, cukrovou pastou nebo například voskem. Dá zvládnout i v pohodlí domova, není ale vhodná pro všechny části těla. Zvládne oholit nohy a ruce, ale třísla nebo podpaží jsou pro tento způsob nevhodné a realizace může být velmi bolestivá.

Epilace

Tato forma odstraňování chloupků patří mezi ty daleko efektivnější a časově výhodnější. Epilace ve zkratce znamená, že chloupek je z pokožky vyjmut celý včetně kořínku. Výrazně se tak prodlouží doba, kterou chloupek potřebuje pro to, aby opět “povstal z mrtvých”a žádal si o opětovné odstranění. A často se mu to vůbec nepodaří. Odpověď, jestli je lepší depilace nebo epilace, je proto samozřejmě nasnadě. 

  • Epilace na klinice

Tato varianta se jeví obecně jako ta nejvýhodnější. Znamená totiž konec s rostoucími chloupky, nepříjemným holením nebo vytrháváním, zarudnutím, podrážděnou pokožkou nebo zarůstajícími chloupky.  

Epilace na klinice totiž dokáže po několika aplikacích nadobro zlikvidovat kořínky chloupků. Tím pádem nemají již z čeho růst a jejich růst a aktivita nejdříve výrazně oslabí, po dalších aplikacích pak dokonce úplně zanikne. 

Epilace probíhá pomoci laseru a jedinečného chlazení, které zajistí naprostou bezbolestnost a ničím nerušený průběh ambulantního pobytu na klinice. Specialisté vás mohou nadobro zbavit chloupků kolem plavek, komplet všech chloupků ve vašem klíně a velmi citlivě také kolem rektálního otvoru.

Jaké jsou výhody laserové epilace?

  • Narozdíl od trhání chloupků s kořínky ošetření laserem nebolí.
  • Chloupky po každém zákroku postupně oslabují, až přestanou růst úplně.
  • Ušetříte spoustu času při častém holení.
  • Nebudou vám zarůstat chloupky.
  • Vyhnete se podrážděné pokožce, zarudnutí a pupínkům.
  • Budete vždy připravena vyrazit ven, obléci se do plavek a nebo se ukázat v rouše Evině.

Úplně bez chlupů a nebo naopak?

Mezi lidmi existují i výjimky, které razí styl divoženek, dřevorubců a chlupatých pravěkých lidí. Posuďte sami, jestli s tímto trendem dokáží prorazit.

Lákavá nabídka pro váhavé

Fantastickou nabídkou na vyzkoušení, co laserová epilace obnáší, je jedno ošetření podpaží laserovým epilátorem zdarma! Některé kliniky to umožňují. Tato báječná nabídka je natolik lákavá, ze pokud ji vyzkoušíte, jediné, čeho budete litovat, je, že jste se nenechali zlákat dříve.

Jakou formou se zbavujete stále dorůstajícího ochlupení vy? Date nám v komentáři pod článkem vědět, jakou z metod jste si oblíbili? Věříme, že laserová epilace, díky které odpadá náročné holení, je i pro vás do budoucna jasnou volbou!

Jaroslava Prudká