ZADEJTE SVÉ KLÍČOVÉ SLOVO

Zbaví vás laser tetování lépe než jiné metody? Odborníci mají jasno – moderní laserové přístroje vítězí na celé čáře!

Zbaví vás laser tetování lépe než jiné metody? Odborníci mají jasno – moderní laserové přístroje vítězí na celé čáře!

Laser a tetování – dva pojmy, které k sobě neodmyslitelně patří. A to už hezkou řádku let. Jak k jejich propojení došlo? Docela jednoduše. Obor estetické medicíny se neustále vyvíjí a je tedy jen logické, že se objevují stále efektivnější metody zkrášlování. Možnosti laseru jsou při vylepšování vzhledu člověka mimořádné a bylo tedy jen otázkou času, kdy si to někdo uvědomí. S pomocí moderních laserových přístrojů se úspěšně operují nevzhledné křečové žíly, eliminují jizvy a mateřská znaménka, omlazuje se pleť. A tetování? Spolu s tím, jak se pozvolna stávalo masovou záležitostí, začalo přibývat lidí, kteří se ho po čase chtěli opět zbavit. Právě laser se ukázal být nejspolehlivějším řešením.

Pokud jste snad právě dospěli k rozhodnutí, že vám vaše staré tetování také překáží, přizvěte na pomoc laser. Většina odborníků vám potvrdí, že je to to nejlepší, co se ve vaší situaci nabízí. Nevěříte? Tak se na výhody tohoto řešení společně podíváme!

Laser vás tetování zbaví nejlépe

Lidé své tělo zdobili odnepaměti a používali k tomu rozmanité barvy i nejrůznější nástroje. Svědčí o tom archeologické nálezy staré tisíce let. Tetování tedy rozhodně není novodobou záležitostí. Je také pochopitelné, že tetovací techniky prošly za dlouhá staletí nějakým vývojem. Totéž lze říci rovněž o metodách, jimiž se lidé této „permanentní“ výzdoby pokoušejí zbavit ve chvíli, kdy jim už nepřipadá zajímavá. A tak postupně došlo na nejrůznější roztoky, které obrázek či nápis dokázaly zesvětlit, nebo na použití nástrojů sloužících k obroušení potetované kůže. Ke slovu přišel časem i skalpel. Vznik nového lékařského oboru – estetické medicíny – byl už pouze otázkou času. A jelikož chce každý odborník ve snaze o spokojenost svých pacientů dosahovat co nejlepších výsledků, je nutné používané metody zdokonalovat.

Toto zdokonalování přivedlo estetickou medicínu až k využití laseru. A faktem je, že nic efektivnějšího k dispozici není. Alespoň prozatím ne. Moderní laserový přístroj vás zpravidla tetování zbaví nejlépe!

Skalpel patří minulosti

Postupy, které byly k odstranění tetování běžně používány v minulosti, se laserovým paprskům nemohou rovnat téměř v žádném ohledu. Vyříznutí „ozdobené“ kůže skalpelem je podobně jako její obrušování, které se provádí chirurgickou frézkou, poměrně bolestivé. Téměř vždy navíc dochází k poškození ošetřeného místa. Obvykle vznikne jizva nebo se objeví bílé skvrny. Někdy dokonce obojí. Nechcete-li se s takovým výsledkem smířit, musíte podstoupit další zákrok. A jak vás takové jizvy zbaví nejlépe? Pochopitelně laserem! Tak proč laserovou metodu nevyužít hned na začátku? Ušetříte čas i peníze a vyhnete se nepříjemnému zážitku.

Kouzlo laserových paprsků

Vyříznutí nebo vybroušení nevyhovujícího motivu už dnes podstupuje málokdo. Také vybělení speciálním fyziologickým roztokem, které bylo v minulosti celkem rozšířené, je už jen ojedinělou záležitostí. Komu nestačí pouhé přemalování starého tetování, ten nejčastěji volí laser. A dobře ví proč. V čem spočívá jeho kouzlo? Metoda funguje díky přesně cíleným laserovým paprskům. Ty rozloží použité barvivo, se kterým si následně poradí mízní systém lidského těla. Bolestivost zákroku bývá zcela zanedbatelná. A výsledek? S ním je dle zkušeností lékařů naprosto spokojeno více než 90 % pacientů. To jistě není málo. 

Kliniku vybírejte i podle vybavení!

Pokud se hodláte zbavit tetování a chcete být s výsledkem co nejvíce spokojeni, měli byste zákrok podstoupit na některé z klinik s co nejlepší pověstí. Špatný nebo rovnou falešný plastický chirurg by vás mohl samozřejmě poškodit. Naštěstí je u nás renomovaných pracovišť estetické medicíny s kvalitním personálem dostatek. Hlavně v Praze není o špičkové kliniky nouze. Nicméně, nejde jen o odborníky. Stejně důležité je také vybavení. Snažte se proto zjistit, jaké přístroje má klinika, kterou jste si vyhlédli, k dispozici. Pokud například disponuje tzv. Nd:YAG laserem, mělo by být vše v nejlepším pořádku. Jedná se totiž o jeden z nejmodernějších přístrojů, na který můžete narazit. 

Kvalita není zadarmo

Asi už víte, že kvalitní věci zpravidla nebývají zadarmo. V estetické medicíně to pochopitelně platí také. Máte-li však obavy z toho, že byste si snad proceduru nemohli dovolit, buďte v klidu! Menší obrázek vám odstraní klidně už za dva nebo tři tisíce korun. Ani na větší zákrok si určitě nebudete muset brát půjčku. Metoda je zkrátka cenově dostupná i někomu, kdo se nemůže chlubit nadprůměrnými příjmy.

Chcete se tetování zbavit dokonale? Rádi byste se vyhnuli zbytečné bolesti a nehodláte riskovat zjizvení kůže? Dopřejte si ošetření moderním laserovým přístrojem na některé z tuzemských klinik. Zkušenosti naprosté většiny pacientů hovoří jasně. Vyplatí se to!

Uvažovali jste také o jiném řešení? Uspokojilo by vás například přemalování nevyhovujícího motivu, které jsme tu zmínili? Anebo chcete mít kůži zase čistou jako před lety?

Jaroslava Prudká